Sadece Erkeklerin Anlayabileceği 10 Tuhaf Durum
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
11 Görüntülenme

Sadece Erkeklerin Anlayabileceği 10 Tuhaf Durum

loading...

Reklamı Geç
20Abone ol: https://goo.gl/AifYQb
Kadınların yaptığı ve erkeklerin asla anlayamayacağı şeyler olduğu gibi sadece erkek olarak doğanların başına gelen şeyler de var. O yüzden bu videoda geçenleri anlamak için erkek olmanız gerekiyor. Videoya başlamadan önce günün sorusu geliyor: Aşağıdaki hayvanlardan hangisi eşine karşı daha sadıktır? a) Kanguru b) kartal c) deniz atı

Cevabı bilenler yorumlar kısmına yazabilirler. Videonun sonunda doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.

Sadece erkeklerin anlayabileceği 7 Durum

Neredeyse tüm erkeklerin uyanır uyanmaz yaptıkları ilk şey tuvalete koşmaktır. Çiş yapmak da videonun konusu olur mu demeyin. Sabahları yapılan bu eylemin, günün diğer saatlerinde yapılanlara benzediğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. En keyifli ve rahatlatıcı olan bu sabah yapılanıdır. Erkek olanlar anlayacaktır. Kötü olansa kontrol edilmesi zordur ve anneler ya da eşler klozetin kapağını kaldır diye onları azarlasalar da biz kadınların anlaması gereken şey sabahları yapılan bu eylemin diğerlerinden farklı olmasıdır.

Peki ya halka açık tuvaletlere ne demeli. Bir kadın sis yapmak için banyoya bir kaç kişi girmez öyle değil mi? Ama erkekler istemese de bunu yapmak zorunda kalabilirler. Kim tuvaletini yaparken yanında ona bakan biri olsun ister ki? Ortak kullanım alanlarında bu durum hiç başınıza geldi mi? O kadar yer varken size yakın yerde tuvalet ihtiyacını gideren bu kişiye büyük ihtimalle sınır olmuşsunuzdur. Yanınızda dikilmiş bu doğalar ihtiyacını gideren kişi sizin işinizi bitirmenizi geciktirecek ve konsantrasyonuzu bozacaktır. Şanslıyız kızlar, neyseki böyle şeyler başımıza gelmiyor.

Erkekler asla bir kadının 9 ay boyunca karnında taşıdığı bebeğin ya da onu doğurmanın yarattığı hissi bilemeyecekler. Ama biz kadınlar da bir erkeğin o malum bölgesine atılan bir yumrunun acısını asla tahmin edemeyiz. Buradaki amaç bu iki farklı acıyı karşılaştırmak değil. Ama bir erkek belden asabı alacağı bir darbenin hayatını karartacağını bilir. Bu herhangi bir acıya benzemez. Bilimsel olarak, bu bölgeye alınan bir darbenin adisinin terleme, şuur kaybı hatta kusmaya kadar yol açabileceği kanıtlanmıştır.

Ve gelelim gene sadece karşı cinslerimizin başına gelebilecek ve erkeği pancar gibi kıpkırmızı yapabilecek bir duruma: Hiç olmayacak bir durum veya anda ereksiyon olunması. Bazen onlar da bunu beklemezler ve garip bir nedenle ortaya çıkmaması gereken manzara oluverir. Bu günün herhangi bir saatinde gerçekleşebilir. Yalnız erkeklerin böyle bir durumdan keyif aldığını sanmayın, çünkü daha çok utanırlar. Sonuçta olmaması gereken bir anda ve istem dışı gerçekleşebilir. Çoğu kez çevredekiler bununla gelerek dalga geçerler, bu da o kişinin utancını arttırır. En kötüsü de okulda veya işte sunum yaparken gözlerin size çevrildiği bir anda başınıza böyle birşeyin gelmesi olurdu öyle değil mi? O anda yerin dibine girmek ve oradan kaybolmak isteseniz de artık çok geçtir.

Kadınlar hastalıklara veya acıya daha dayanıklıdır. Eğer bir kadın nezle olduysa bunu olağan birşeymiş gibi görür ve günlük işlerini yapmaya devam eder. Ama bir erkek, belki de sık sık başına gelmediği içindir, basan gelecek ufacık bir hastalık onları endişeye düşürür, hatta oluyor muyum acaba diye sormaya başlarlar. Ama neyseki annelerimiz var öyle değil mi?

Sinema salonunda duygusal bir film esnasında kadınların ağlaması değil neredeyse ağlamaması anormaldir. Ancak erkekler bilir, çok isteselerde göz yaşlarını tutmak zorundadırlar. Yani kendilerini böyle hisseder ve zorlarlar. Aslında toplumda erkeğe böyle bir rol verilmiştir, onların ağlamadıklarını düşünürüz. Ya da romantik bir film sonrası hüngür hüngür ağlayan bir erkek görürsek dalga geçeriz. Onlar da hislerini kendilerine saklamayı tercih ederler. Sinema salonunda hiç o üzücü anda etrafınıza bakmayı denediniz mi? Kadınlar mendillerini çıkarmaya hazırlanırken erkeklerin suratında o acı verici ifade belirir, kendilerini tutmaktadırlar. Ama özellikle bizim toplum yapımızda erkekler ağlamaz gibi bir anlayış olduğu için gözyaşlarını çoğu kez içlerine akıtmayı tercih ederler.

Diyelim ki malum bölge bir anda kaşınmaya başladı, ne oluyor anlamadınız ama onu hemen acilen kaşımaya ihtiyacınız var. Yalnız sorun şu ki etrafta insanlar varken bunu yaparsanız size sapık diyerek tuhaf tuhaf bakacaklardır. O yüzden erkeklerin bu kaşıntıya karşı verdikleri mücadelere taktire sayan. Ellerini ceplerine sokmuş gibi yaparak bir sağ bir sol, kesinti geçene kadar uğraşır dururlar. Erkeklerin %50´sı ellerini bu yüzden ceplerine sokarlar. Ninja modunda kaşıntıya son vermeye çalışmaktadırlar.

Şimdi gelelim videonun başında sorduğumuz sorunun cevabına: C şikki yani deniz atları olacaktı. Yapılan çalışmalar deniz atlarının eşleriyle birlikte ölebileceğini ortaya çıkarmıştır. Tek eşli canlılardır ve yüzerken birbirlerini kaybetmemek için kuyruklarını birbirlerine sararlar….
azdıran videolar
Sadece Erkeklerin Anlayabileceği 10 Tuhaf Durum

loading...
  • Yorumlar
  • Detaylar